Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker

Eklenme: Ocak 12th, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
4 views

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker ile güvenlik sarihlerini tespit edebilirsiniz

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker, bilgisayarınızın, kısa bir vakit evvel keşfedilen Meltdown ve Spectre güvenlik sarihlerinden etkilenip etkilenmediğini bilmenize dayanakçı olan fiyatsız bir virüs tarama taşıtı olarak belirlenebilir.

Meltdown ve Spectre, saniyeler içerisinde parolalarınızın ve duyarlı bilgilerinizin çalınmasına yol açan güvenlik sarihleriydi. Bu sarihlerin kritik olması sebebiyle sisteminiz için en son işletim sistemi, yazılım ve firmware aktüellemelerini indirmeniz gerekiyor. Fakat ilk olarak bilgisayarınızın Meltdown ve Spectre sarihlerinden etkilenip etkilenmediğini bilmeniz gerekiyor.

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker ile tek tıklamayla harekâtçınızı inceleme edebiliyor ve Meltdown ve Spectre sarihlerinden etkilenip etkilenmediğini bilebiliyorsunuz. Çok düşük dosya ebadına sahip programı saniyeler içinde indirebiliyorsunuz. Programı çalıştırmak için yüklemenize de gerek yok, .exe dosyasına tıklamanız yeterli.

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker, güvenlik sarihi tahlili yaptıktan sonra size ihtiyat almak için neler yapabileceğiniz mevzusunda öneriler de vermekte.

İndir

Yorum Yapabilirsiniz