360 Security Lite

360 Security Lite

Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
87 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

360 Security Lite
360 Security Lite:
1. En Düşük Efor Tüketimi – 1 GB’tan daha az belleğe sahip telefonlar için özel olarak tasarlanmıştır
2. En Minik Yükleme Koliyi 4MB – En az yer kaplayan mobil güvenlik ve optimizasyon aracı
3. İçinde 1 Numaralı Antivirüs Motoru Var – 200 milyon bireyin güvenini kazandı
Telefon Süratlendirici ve Efor Tasarrufu – 1 GB’tan daha az belleğe sahip telefonlar için planlanmış ilk uygulama
1. Özel Süratlendirici: Dünyadaki 1 GB’tan daha düşük belleğe sahip tüm telefonların %99’u tek tek tahlil edilip yeni gibi süratli çalışmaları sağlandı
2. Uslu Efor Tasarrufu: Pili sömüren uygulamaların tespit etilip kapatılarak telefon pilinin ömrünü %40 artırmak için kaynak kodu seviyesindeki on binlerce uygulama tahlil edildi.
3. Meblağsız ve Yavaş Senaryoların Çözümü: Meblağsızlığın ve yavaşlığın esas nedeni belirlendi. Telefonlar artık ekranı kaydırırken ya da Facebook sarihken meblağsız olmayacak ya da ekran kilidi açılırken yavaş çalışmayacak.
İstenmeyen Dosya Arınıcı – Telefonun performansını artıran en tehlikesiz arınma motoru
1. İstenmeyen Dosya Arınıcı: Yeni resim, yeni müzik ya da yeni uygulamalar için yer yok mu? 360 Security Lite Tek Değişte Arınma özelliğiyle uygulama ön hafızalarını ya da istenmeyen dosyaları arınmanıza takviyeci olabilir.
2. Büyük Dosya Arınıcı: Büyük dosyaları tarifler ve arınmanız için size detaylı öneriler sunar.
3. Whatsapp Minik Video Ön Hafıza Arınıcı: Whatsapp’ın minik videolarından gelen ön hafıza dosyaları zaman içerisinde birikir. Tek değişle hepsini arınabilirsiniz.
Telefon Güvenliği – İçinde 1 numaralı antivirüs motoru bulunmaktadır
1. Uslu Bulut Taraması ve Antivirüs Sistemi: AV-TEST değerlendirmesinde yedi sene üst üste birincilik mükâfatını kazanan yenilikçi bir QVS + Cloud motoru.
2. Çok Tabakalı Reel Zamanlı Koruma: Yeni yüklenmiş olan uygulamaları, yeni aktüellemeleri ve dosya sistemini tarayarak cep telefonu güvenliğinizi reel zamanlı olarak koruyun.
3. Süratli Tarama: Bütün kapsamlı tarama yalnızca 6 saniye devam ettir. Eş bir fiyatlı antivirüs uygulamasından %300 daha süratlidir ancak %70 daha az yer kaplar. Telefonunuzu daha hafif, daha süratli ve daha tehlikesiz hale getirmek için planlanmış dünyanın 1 numaralı arınma ve hafıza artırma özelliklerinin bir entegrasyonudur.

87 kez indirildi