Fun Run Arena Multiplayer Race

Fun Run Arena Multiplayer Race

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 ay önce
Hemen indir ()
159 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fun Run Arena Multiplayer Race
Fun Run geri döndü
Dünyanın dört bir yanından 80 milyonu aşkın oyuncu, ilk iki Fun Run oyununa bayıldı! Fun Run, üçüncü ve en şahane versiyonuyla geri geldi, aksiyonla dolu deliliğe hazır ol! Gel ve bu çılgınlığa katıl!

Arena’ya Gir
Fun Run Arena’da gelmiş geçmiş en etkileyici Fun Run oynanışını sunan yeni bir reyin modu bulunuyor! Arena, şahane mükâfatlar ve son galibiyet için yarışabileceğin 8 oyunculu yok etme oyunlarına konut sahipliği yapar. Olabildiğince süratli koşup desteklerini usluca kullan zira yalnızca en iyi 3 oyuncu bitiş çizgisine erişir!

Piyasadaki En İyi Koşu Oyunu! Dostlarına katıl, Yarış – Yerlerinize… Hazır… BAŞLA!
Bu canlı online koşu oyununu oynayarak en süratli koşucu olduğunu ispat et. Yarışı KAZANMAK için manilerden sakınıp, koşucu dostlarının ilerlemesini sabote ederek öbür oyuncularla yarışmak olağanüstü derecede zevklidir. Bitiş çizgisine ilk erişen olmak için uslara kazınan testereler yerleştir, riskli tuzakları ve eforlu gök hengamelerini atlat. Geri durma!

En süratli sen misin?
Reyin suratını, en yakın dostlarını veya düşmanlarını ve en tatlı ve tüylü hayvanlarını getir. En eforlu ve en süratli olduğunu ispatlamak için bunu kazanarak başına kakman gerek! Kolay, cümbüşlü ve bağımlılık yapan oynanışıyla Fun Run Arena, gereksinim dinlediğin tek reyin. Dostların şimdiden başlangıç çizgisinde, peki sen neredesin?!

Stilini sergile, ormandaki en havalı hayvan ol
Avatarını hiç olmadığı kadar fazla alternatifle özelleştir! Değişik sevimli hayvanlar arasından tercih yapıp havalı şapkalar, pabuçlar, güneş gözlükleri ve daha fazla stil öğesiyle giydir!

159 kez indirildi