iPad için Microsoft Excel

iPad için Microsoft Excel

Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
79 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iPad için Microsoft Excel

* Excel elektronik tablolarını fiyatsız olarak görüntüleyin. Oluşturmak ve tertip etmek için Office 365 azalığı gerekir.

iPad için planlanan hakikat Microsoft Excel uygulaması.
Artık Excel elektronik tablolarınız iPad’de harikulade görünecek. Elektronik tabloları kumpaslarken veya oluştururken PC, Mac, tablet ve telefonda bütün istediğiniz gibi görüneceğinden emin olabilirsiniz. iPad için Excel uygulamasında, sezgisel dokunmatik tecrübenin yanı gizeme alışkın olduğunuz Office görünümü ve işlevlerini ulaşabilir, böylece hiç zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPad için Excel, Microsoft Office’in bir parçasıdır. Office 365 azalığı ile PC, Mac, tablet ve telefonunuzda her zaman Microsoft Office’in en aktüel versiyonlarını kullanabilirsiniz.

Excel elektronik tabloları harikulade görünür
·Yöntemler, tablolar, grafikler, söylemeler, köprüler, mini grafikler ve şartlı şekillendirme, fotoğrafı bütün olarak görebilmenizi sağlar.
·Excel elektronik tabloları tıpkı PC veya Mac bilgisayarınızda olduğu gibi harikulade görünür.
·E-posta eklerini görüntüler ve tüm Excel elektronik tablolarınıza OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint’ten ulaşırsınız.
·Hangi aygıtı kullanıyor olursanız olun, iPad için Excel son olarak ne üzerinde çalıştığınızı bildiği için kaldığınız yerden devam edersiniz.

Güvenle oluşturun ve tertip edin
·Bir elektronik tabloyu kumpaslarken, içerik ve şekillendirmeniz tüm aygıtlarınızda PC, Mac, tablet ve telefon korunur.
·Yöntemler, grafikler, tablolar, sıralama ve filtreleme gibi özelliklerle rakamları anlaşılır hale getirin.
·Rakamları ve yöntemleri süratle ilave etmenizi sağlayan özel yöntem klavyesinin kullanımı, standart dokunmatik klavyeden çok daha basittir.
·Excel elektronik tablonuzu otomatik olarak kaydolur, böylece dışarıdayken çalışmalarınızı kaybetmeyeceğinizi öğrenirsiniz.
·Köprü veya tüm elektronik tabloyu e-posta ile yollayarak çalışmanızı başkalarıyla paylaşın.

Alışkın olduğunuz Microsoft Office tecrübeyi
·Zati bildiğiniz Excel tecrübesine eş olduğundan uygulamayı alıp kullanmaya başlamak basittir.
·Alışkın olduğunuz dolaşma ve menü alternatifleri dokunmatik kullanım için oluşturulmuştur. Klavye gerekmez.

İhtiyaçlar:
Excel elektronik tablolarını tertip etmek ve oluşturmak için uygun bir Office 365 azalığı gerekir. Uygun tasarılar şunlardır:
·Office 365 Konut
·Office 365 Ufak Şirket Ekstra
·Office 365 Orta Ölçekli Şirket
·Office 365 Müessesesel E3 ve E4 Müessesesel ve Kamu Kuruluşu
·Office 365 Eğitim A3 ve A4
·Office 365 ProPlus
·Office 365 Üniversite
·Office 365 sınama abonelikleri

Azalığınız yoksa, iPad için Excel uygulaması içinden Office 365 Konut azalığı satın alabilirsiniz. Office 365 Konut ile 5 adede kadar PC veya Mac ve 5 mobil aygıt için her zaman Office’in aktüel versiyonlarını alabilir; ek olarak 20 GB OneDrive bulut depolama alanı ve Skype dünyanın her yerine çağrı dakikaları kullanılabildiği yerlerde edinirsiniz.

Uygulama içinden satın alınan Office 365 üyeliklerinin fiyatı iTunes hesabınıza işlenir ve otomatik yenileme işlevi devre dışı vazgeçilmediği sürece, geçerli üyelik süresi dolmadan evvelki 24 saat içinde azalığınız otomatik olarak yenilenir. Üyelikler idarenebilir, satın alma sonrasında iTunes hesap ayarlarınıza giderek otomatik yenileme devre dışı vazgeçilebilir. Üyelik aktif üyelik süresi süresince iptal edilemez.

79 kez indirildi