HTC Sync Manager 3.1.88.2 Ücretsiz İngilizce 141.8 MB

HTC Sync Manager 3.1.88.2 Ücretsiz İngilizce 141.8 MB

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiHTC Corporation
İşletim SistemiLinux
Eklenme Tarihi7 ay önce
Hemen indir ()
164 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HTC Sync Manager 3.1.88.2 Ücretsiz İngilizce 141.8 MB

HTC Sync Manager, tüm medyalarınızı HTC telefonunuzla bilgisayarınızdan senkronize etmeyi basitleştiren, bilgisayarınız için fiyatsız bir uygulamadır. Ayrıca tüm şahıslarınızı, takvim faalliklerini, yer imlerinizi ve evraklarınızı da senkronize edebilirsiniz. Senkronize edildiğinde, bilgisayarınızdaki HTC Sync Manager ile basitçe idareyebilir ve organize edebilirsiniz. Her şey güvenle yedeklenir ve telefonunuza aktüellenmeye hazır olur.

Fotoğraflarınızı ve şahsi videolarınızı albümler halinde tertip edin. Resimleri basitlikle kırpın veya döndürün. Veya tüm müziklerinizin neşesini tek bir yerde çıkarın. Çalma listeleri oluşturun. ITunes veya Windows Media Player müzik kitaplığını ve çalma listesini içe aktarın. Hepsi telefonunuza basitçe senkronize edilebilir.

HTC Sync Manager şahsi bilgilerinizi bilgisayarınızla telefonunuz arasında senkronize etmenizi sağlar. Otomatik senkronizasyon ile bir defa ayarlayın ve bağlandığında her zaman bilgisayarınızla telefonunuz arasında kılavuz, takvim ve hatta web tarayıcı yer imlerini senkronize edebilirsiniz.

HTC Sync Manager, iTunes yedekleme dosyalarını HTC telefonunuza geri yüklemeyi son derece basitleştirir. Birkaç kolay adımda, HTC Sync Manager aracılığıyla iPhone şahıslarınızı, Takvim, SMS, resimler, videolar, duvar kağıdı ve yer imlerini yeni HTC telefonunuza taşıyabilirsiniz.

164 kez indirildi