Logitech Webcam Software 2.80

Logitech Webcam Software 2.80

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiLogitech
İşletim SistemiLinux
Eklenme Tarihi7 ay önce
Hemen indir ()
180 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Logitech Webcam Software 2.80
Logitech Webcam Software kendi resimlerinizi ve videolarınızı bazı kameralarda 720p/1080p modu sürüklemenize, kamera ayarlarınızı yapmanıza, hareket idrak etmeyi aktifleştirmenize ve seçim ettiğiniz görüntülü arama yazılımında surat izleme özelliğini kullanmanıza imkân sağlar.

QuickCam yazılımının eskiki bir versiyonunu yüklediyseniz örn. yeni kameranızla CD’de gelen versiyonu bu yeni versiyonu yüklemeden evvel tamamen kaldırmanızı öneriyoruz. Netlikle daha basit. Kullandığınız görüntülü görüşme yazılımı ne olursa olsun bu yazılıma daha basit ulaşabilirsiniz. Bir tıklamayla Facebook™’a HD görüntü yükleme gibi ekstraları daha basit bulabilirsiniz. Hakimiyetini de iyileştirdik. Bu biçimde istediğiniz görüntüyü alabilirsiniz.

Ayrıca, Logitech web kamerası yazılımı artık MAGIX resim organizasyonu ve görüntü tertip etme yazılımı da kapsıyor. Hepsi bu kadar da değil. FastAccess™ surat tarife yazılımının fiyatsız sınama versiyonuna da sahip olacaksınız. Ayrıca, kendi görüntü maskelerinizi de oluşturmanız muhtemel sadece muhakkak web kameralarında.

Logitech Vid™ HD, Logitech web kameranızla görüntülü arama yapmanın fiyatsız, süratli ve basit bir yoludur. Vid HD, Logitech web kamerası yazılımınızla beraber verilmektedir. Bu biçimde web kameranız, mikrofonunuz ve hoparlörler harikulade çalışacak ve görüntülü görüşme yapmaya hazır olacaktır.

Desteklediği Modeller:
HD Pro Web Kamerası C920 HD Pro Webcam C910 HD Web Kamerası C270 HD Web Kamerası C310 HD Web Kamerası C525 HD Web Kamerası C615 HD Webcam C510 Portable Webcam C905 QuickCam Pro 9000 Web Kamerası C170 Web Kamerası C210 Web Kamerası C250 Web Kamerası C300 Web Kamerası C600 Webcam C110 Webcam C160  

180 kez indirildi